Yaşanmışları unutmuyoruz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaşanmışları unutmuyoruz...

Yaşanmışlarımızı unutmayalım diyenlerin adresi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sohbet .

+8
bY_RoNaLdO_
trayc McGrady
korhan
BurKay
ayaklı gazete
DoKtOr
Bordo_Bereli66
____zombıe____
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
YazarMesaj
____zombıe____
Baş Vezir
Baş Vezir
____zombıe____

Kadın Mesaj Sayısı : 1082
İş/Hobiler : her turlu ısı yaparım.hobılerımıde say say bıtmez sımdı
Lakap : _^^zombıe^^_

sohbet   . - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 9:12 pm

nasılım dıorm cocuk bncede dıo sacma:D:D

osıcım sn modertrluklerı temslıcktın dnzle bna paylastrcktn ve yanımıza yenı kısıler alcktk
DoKtOr
İmparator
İmparator
DoKtOr

Erkek Mesaj Sayısı : 792
İş/Hobiler : Öğrenciyim. Fantastik ve Antik olan her şeye açığım
Lakap : DoKtOr; DoLuNaYdA yAkLaŞmA; osi; ozzy; kanki

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 1:02 pm

Sitenin tüm eksiklikleri tamamlansın ölye zomcuğum Very Happy Çok sıkıcı bi iş oluyo o dağıtım, kime ne verdiğimi karıştırıyorum Very Happy Yani tüm yenilikleri yapalım öyle dağıtalım ki bi daha o işi yapmaya gerek kalmasın lol! Very Happy lol! elephant bounce rabbit pig rendeer bom drunken study farao santa cheers Basketball geek afro flower lol! (LOL'la başladık LOL'la bitirdik lol! )
https://eskidostluklar.yetkin-forum.com
____zombıe____
Baş Vezir
Baş Vezir
____zombıe____

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:12 pm

yok bnce hmn halledelım o ısı form actkca vermk daa kolay olr yanı smdı halledelım snra sn actgn formlara + verırsn sey demstk ulu kurlty uyelerıne vercz sadce yanımıza kısı alıcaz norml uyelerden demstk hatrladnmı kankıtorscm oyusden srn olmz bnce hmn halledılmelı cnku bole sıte kotu duruo
DoKtOr
İmparator
İmparator
DoKtOr

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:53 pm

Halledilir halledilir Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy Zaten canım sıkılıyo demeyecem tabii çünkü geçti palantis ve ikariam sayesinde ama okul açılınca bi tek ikariam kalcak. Çok çalışam lisede çok, ortaokuldaki gibi olmayacak Very Happy lol! Cool Cool Cool cat cat cat Arrow Arrow Arrow
____zombıe____
Baş Vezir
Baş Vezir
____zombıe____

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 8:32 pm

cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusssssssssssssssssssss o senın calsmayn halınmıydı yuhhh yaaa
valla bn 8. snıfa kadr 1 kez olsn yazılıya bıle calsmadm 8.snftada oks orencısını brak yne orencı gbı bıle calsmadm omer hep ksardı bna yaa ayy cnm arkm bnm sn ay oksye 1 ay kala demk ıstedm gnde en az 1 deneme cozuodm ona ragmen 2 set denem kaldı cozlmemıs 25 tane oluo yanı bıde butun test kıtaplarm bostu oslem hocaya verdm hepsını bombos gttı paralar ama ıhtıyacı olana gtcgı ıcnde sewınıorm osı ama bn snı nezmn gorsem test cozuodun sn 2 aya grerkn bıraz cozmemeye basldn snra yne toprladn kı gec 8.snfı sn orta oklda hep calsrdın zaten bn senı tanıyalı yanı cnm bıde yazlılara mtlaka calısp gelrdm kankıtorscm sosyal konusundada saol bu arada az kopy almadm sosyalde snden bu sene cheers cheers cheers cheers I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
DoKtOr
İmparator
İmparator
DoKtOr

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:32 pm

Hayır yaaaaaaaaaaaaaaaaa siz hepiniz keklenmişsiniz anlaşılan Laughing Cool Ablam bana kütüphane açacak kadar kitap aldı, bir tanesi bile bitmedi. En çok çözdüğüm kitabı bi görsen, %20'si anca çözülmüş. Ben okulda bi testi bitiremiodum, üç tenefüste bi soru çözüyodum! Zaten yazılılara hiç bakmazdım bile, sosyal yazılıları da sadece tarih kısmı, tarihle çocukken çok iliglenirdim, ordan bayağa bi birikim kaldı Smile Yoksa senin sandığın gibi değil, ben okulun belki de en tembeliydim o konuda. Bi soru üzerinde üç ders uğraşınca herkes çok çalışıyosun sanıo lol! lol! lol!
____zombıe____
Baş Vezir
Baş Vezir
____zombıe____

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:53 pm

osı smdı bıze edebıyt yapma her yasılıya cok calstm dıe gelrdn sn yaa valla butun okl sana ınek dıodu habern olsn snıfın en tembelı olmn ımknsz bn bıle snfn en tembelı olamam dusun yanı bıze kaptrmayack cok ınsn var tum yasılılarda 0 ceken dersle asla ılgısı olmayn
DoKtOr
İmparator
İmparator
DoKtOr

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 12:34 pm

Her yazılıya çalışıp mı geliyodummm Shocked Shocked Shocked çüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş Shocked Shocked Shocked Shocked Ben yazılılara sınıfta çalışırdım, o da bi dakka bakardım öle, eski birikimlerim ve mantıkla ve de Merweciğimle yapardım soruları lol! lol! lol! Hem okula kimse baa inek demezdi, benim çok çok az çalıştığımı Merwe ve Elif başta olmak üzere herkes biliodu lol! Şimdiye kdr sadece Biyoloji ağırlıklı olan bi Fen yazılısına "evde" iki saat çalıştım, o da biliosun ilgi alanım olduğu için Very Happy Yoksa yazılıya çalışmak ve ben Exclamation Onur ve Ben kdr farklı bunlar lol! lol! lol! Hatta ablam bana hala oks konuusnda nsl kızıo, "Hiç çalışmadın, sen bu puanı bile hak etmiosun!" die Sad Sad Sad
____zombıe____
Baş Vezir
Baş Vezir
____zombıe____

MesajKonu: Geri: sohbet .   sohbet   . - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:51 pm

:S demk arkndan konusuolarms ınek dıe
ya osı bn snden kopya cekmk ıcn hep derdm yazılıya clstnmı hep eft derdın beee

sohbet .
11 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11